توجه:

این صفحه و مطالعه آن تنها برای
«شما»
است که
قلبا می‌خواهید تا

«محمود معظمی»

شما را یاری دهد
به بهترین‌های خود دست یابید.


شما عزیزان تماس‌های بسیاری داشتیم که می‌خواستید تا «محمود معظمی» گران قیمت‌ترین کوچ ایران، شما را یاری دهد تا به بهترین‌های خود دست پیدا کنید.

EFS: EFFECTIVE COACHING SYSTEM
از سوی دیگر به دلیل شرایط اقتصادی تعداد زیادی از شما قادر به پرداخت هزینه‌های دوره‌های افکتیو کوچینگ سیستم نیستید.

گفته می‌شود که آقای معظمی تنها برای افراد ثروتمند و دارا برنامه می گذارد و آموزش می دهد.

پس از انتقال گفته‌های شما به محمود معظمی«کوچ» ایشان در پی راهی بودند تا بتوانند به کسانی که عمیقا می‌خواهند بیاموزند و کمک شوند تا به بهترین‌های خود دست یابند، لیکن در شرایط موجود دست‌شان بسته است و بودجه ثبت‌نام و شرکت در دوره های کوچینگ (دست کم در این زمان) را ندارند پیدا کنند.

به یاد داشته باشید که مهم‌ترین نکته برای محمود معظمی در هر آموزش این است که داوطلبان وقت او را هدر ندهند. از این رو وی بسیاری از قراردادها کوچینگ شخصی و کسب و کار را جدا از مبلغی که حاضرند برای کوچینگ او بپردازند را رد می‌کند و تنها کوچینگ کسانی را می‌پذیرد که مطمئن باشد عمیقا و قلبا می‌خواهند که بیاموزند و تغییر کنند.

محمود معظمی با توجه به شرایط اقتصادی موجود و پیش‌بینی سخت‌ترشدن شرایط، تصمیم گرفت تا اگر مطمئن شود که افرادی هستند که نیاز به کوچینگ دارند و تنها مانع آنها کمبود نقدینگی و دست‌تنگی به واسطه شرایط است را شناسایی و آنها را کوچ کند.

به یاد داشته باشید که ارزان ترین دوره «کوچینگ فردی» نود روزه ایشان که به صورت گروهی بر گزار می‌شود دست‌کم هفت‌میلیون‌تومان است.


اگر شما دارای این دو شرط اساسی هستید مطمئن باشید که می‌توانید از این فرصت استثنایی به سود خود استفاده کنید.

نخست: شوق به بهترشدن زندگی‌تان و رشد روز افزون
دوم: داشتن توان مالی در حال حاضر

پس از اثبات دو مورد یاد شده خواهید توانست تا از کوچینگِ فردی با تجربه و دنیا دیده و دانا به کار خود، تا ۹۰٪ تخفیف هم اکنون استفاده کنید.


محمود معظمی می‌گوید:
در این شرایط دشوار کشور، من داوطلب شدم، تا به مردمان مسئولیت‌پذیر و توانمند سر زمینم را یاری دهم تا به بهترین‌های خود دست یابند و متقابلاً با تلاش و تعهد آنان ایران را بیش از پیش آبادتر و سربلندتر سازیم.


لطفا پیش از ثبت نام  این ویدیو ۱۵ دقیقه‌ای را مشاهده کنید.در این کلیپ یک پیام بسیار روشن و واضح به شما عزیزانی است که:

«می‌خواهید ولی لیکن نمی‌توانید»

حتما می‌دانید تمام دوره‌های آموزش «مکتب کمال» و «محمود معظمی» براساس خدماتی که ارائه می‌شود، قیمت‌‌گذاری و توسط شرکت‌کنندگان عزیز در دوره‌ها تاکنون پرداخت و برگزار شده است.

مدتی است با توجه به اوضاع و احوال کنونی کشور و این که تحت مضیقه و فشارهای شدیدی قرار گرفته‌ایم و این فشارها سبب شده است تا استعدادهای درخشان کشورمان مانند شما گاهی وقت‌ها دچار حالت ناامیدی و سرخوردگی شوند. در حالی که می‌توان با یک تکان کوچک به این استعدادهای بی‌نظیر تحولی بزرگ در زندگی آنان و در سطح کشور به وجود آورد. و این تنها کاری است که اکنون از دست من برای سرزمین ارزشمند و ملت بزرگ و قدرشناس ایران از من ساخته است.

شما زن یا مرد ارزشمند و مسئولیت‌پذیر، شما کارگر، کارآفرین، دانشجو، که کسب و کاری ندارید یا درآمدتان کفاف هزینه‌های روزافزون زندگی را نمی‌دهد، لیکن قلبا در پی‌یافتن راهی برای نجات خود، خانواده، کسب‌وکار و ایده‌های ارزشمند‌تان هستید،

«نگران نباشید!»

با تمام وجود و عشق در کنارتان هستم و
هر آنچه که می‌دانم و تا به حال به آنها عمل کرده‌ام را
با شرایط باور نکردنی
در اختیارتان می گذارم.

همانگونه که انسانهای شریفی در جوانی و نوجوانی با مهربانی و دانایی یاری‌ام دادند تا به خودباوری کافی برسم، من هم آماده‌ام تا با به حداقل رساندن هزینه‌های کاری کنم تا هر فرد علاقه‌مند و متعهدی با هر بودجه‌ای بتواند در این شرایط دشوار دوره‌های کوچینگ را بگذراند.

این پیشنهاد ارزشمند برای شما است که کسب و کاری ندارید ،یا کسب‌و‌کارتان سخت و دشوار شده است، کارگر، کارآفرین، کارمند یا مرد یا زن یا دانشجویی هستید که می‌خواهید به درآمد خانه و زندگی‌تان کمک کنید و لیکن توانایی پرداخت هزینه دوره‌های گران‌قیمت و کارآمد برای موفقیت در زندگی را ندارید.

من و همکارانم به کمک تکنولوژی و کاستن هزینه‌ها راه کاری موثر و ارزشمندی را برای شما یافته‌ایم.
راه‌کارهایی که با حفظ کیفیت و کمیت آموزش‌ها بتوانید تا ۹۰ درصد تخفیف ویژه

بر مشکلات زندگی‌تان فایق آیید و
بدرخشید.

مطمئن هستیم شما هم به عنوان انسانی قدرشناس به نوبه خود این مهربانی را به دیگران انتقال خواهید داد.

به یاد داشته باشید، این کوشش «ترحم» نیست، این یک «سرمایه‌گذاری» ارزشمند بر روی انسان‌های ارزشمند و مسئولیت‌پذیر است. این طرح سبب می‌شود تا من و همکارانم بتوانیم تا در این شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی احساس آرامش بیشتری کنیم و رضایت خاطر عمیق‌تری داشته باشیم.

از سوی دیگر کسانی هستند که وضع مالی‌شان خوشبختانه خوب است و این آموزش‌ها برای آنان نیز بسیار مفید و سودمند است. از آنان انتظار داریم و خواهش می‌کنیم یا از تخفیف‌ها استفاده نکنند یا به تناسب توانایی‌شان تا از تخفیف کم‌تری استفاده نمایند و یاری‌مان دهند تا بتوانیم به تعداد بیشتر و با کیفیت بهتر خدمت‌رسانی کنیم.

متشکرم، پیام را خواندم و شایق هستم و
می‌خواهم از شرایط استثنایی کوچینگ سکویا استفاده کنم

از علاقه‌مندی شما به «کوچینگ فردی سکویا» سپاسگزاریم.

برای ثبت نام کلیک کنید