(لطفاً برای بدون مشکل دیدن تصاویر و ویدیوها فی لتر شکن خود را خاموش کنید)

 

دوره آموزشی نوابغ‌فروش برای شما که می‌خواهید:

فروش را به یک مهارت درونی و پایدار تبدیل کنید
در هر شرایطی، بیشتر بفروشید
از راه فروش، به انسان‌ها خدمت کنید
و ثروت پایدار و روزافزون بسازید

 
همین الان اسم و شماره موبایل خود را برای مان ارسال نمایید تا برای مشاوره با شما تماس بگیریم!

آیا شما می‌خواهید هرگز نگران درآمد و کمبود فروش نباشید؟

یکی از مشکلات بزرگ کسب و کار ها این سوال است : چرا مشتری از ما خرید نمی کند؟ یا اینکه چرا با اینکه فروش دارم اما سودی بدست نمی آورم؟

لطفاً ویدیو را به صورت کامل ملاحظه بفرمایید

با شرکت در دوره حرفه ای نوابغ فروش چه بدست خواهید آورد؟

بزرگترین سرمایه گذاری در هر کار و پیشه ای، سرمایه گذاری روی انسان هاست. محمود معظمی به درستی معتقد است که: در وجود هر یک از شما استعدادی فوق‌العاده و شگرف نهفته است که متاسفانه تابه‌حال به‌قدر کافی کشف و پرورش داده نشده است.اگر دیگران در زمان خود این سرمایه‌گذاری را بر روی توانایی‌های شما نکرده‌اند، اشتباه کرده‌اند. آنها را ببخشید. اما اگر امروز شما برای کشف و پرورش توانایی‌هایتان سرمایه‌گذاری نکنید دیگر بخشیدنی نیست.

با آموزش‌های درست و حضور مربی دانا و با‌تجربه، شما به‌آسانی به قلۀ موفقیت دست می‌یابید. چرا که موفقیت‌های واقعی و پایدار، پیوسته از درونِ افراد و در نتیجۀ سرمایه‌گذاری در آموزش‌های موثر صورت می‌پذیرند.

باور می‌کنید که: مسئولیت موفقیت امروز و فردای شما تنها به‌عهدۀ «شما» است و نه هیچ‌کس دیگر.اگر شما به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در کار فروش،‌ بازاریابی و متقاعد کردن دیگران هستید، دوره تخصصی نوابغ‌فروش برای شما طراحی شده است

کافی است که بخواهید و اقدام کنید!
 
نه‌تنها در فروش بلکه در تمام زمینه‌های زندگی فردی توانمندتر و موفق‌تر می‌شوید!
 

محمود معظمی به عنوان یک مربی استثنایی و تیم همراهش، استعدادهای کشف‌نشدۀ وجودتان را شکوفا می‌کنند و از شما فردی موفق‌تر، موثرتر و با ارزش‌تر می‌سازند. نیک‌نامی وی به عنوان یک کارآفرین و یک «مربی» فوق‌العاده موفق در ایران و کانادا، تاییدکننده‌ی این گفته می‌باشد.

 

 

با شرکت در دورۀ نوابغ فروش به دست خواهید آورد!

دوره‌ی تخصصی نوابغ‌فروش در یک نگاه

دورۀ نوابغ فروش شامل ۱۲ جلسه آنلاین به صورت لایو با محمود معظمی و ۳ روز تور حضوری می باشد.

تورهای آموزشی خارج از تهران (معمولا در یک کمپ آموزشی-تفریحی در شهر زیبای کلاردشت) برگزار می‌شوند.

هدف از برگزاری این دوره این است که دوستان صرفا آموزش تئوری در زمینۀ فروش نبیند بلکه با تمرین کردن به این مهارت دست پیدا کنند؛ و با پی‌گیری آموزش‌ها و انجام تمرین‌ها، همچنین با مشاوره‌هایی که در دوره می‌بینند، فروش برایشان کاری روتین و عادی باشد. هدف این است که فروش دیگر به شکل یک دغدغه برایشان نباشد، بلکه امری بسیار خوشایند و لذت‌بخش و آسان و سریع باشد و فروش را «کاربردی» تجربه کنند.

بسیاری از دوستان فروشنده، معرفی و ارائه خدمات و یا محصولات خود را راحت انجام می‌دهند و یا پاسخ‌گویی به اعتراضات مشتریان برای آنها ساده است، اما در زمان نهایی شدن قرارداد دچار مسئله می شوند و یا برعکس.

در دورۀ «نوابغ فروش» ابتدا ما به این موضوع می‌پردازیم که دغدغۀ اصلی و مشکل اصلی در زمینۀ فروش برای اشخاص چیست و با توجه به آن، آموزش های لازم به دوستان داده خواهد شد.

برای ما خیلی مهم است که دوستانی که قصد شرکت در این دوره را دارند حتما این دوره مناسبشان باشد: علاقه‌مند به کار فروش باشند و یا فروش، حرفۀ اصلی آنها باشد. 

به دلیل این‌که «نوابغ فروش» یک دورۀ کاربردی و نتیجه‌گرا می‌باشد، مهم است که دوستان به این دوره علاقه‌مند باشند تا تمرینات روزانۀ خود را با پشتکار زیاد به انجام برسانند.

صحبت‌های برخی از دانش‌آموختگان دوره نوابغ فروش

 

 


 

 

ویدیوهای بیشتر از دانش‌آموختگان نوابغ‌فروش

چرا نوابغ فروش؟

هدف اصلی محمود معظمی از برگزاری دورۀ نوابغ فروش، پرورش فروشندگان نابغه و ایجاد تحول مثبت در اقتصاد و کسب‌و‌کار ایران است.

همه ما در وجودمان شخصیت نابغه داریم و موفقیت و فراوانی از طبیعی‌ترین قوانین جهان هستی است، مهم این است که این نبوغ را در خودمان پیدا کنیم و آن را بیدار نماییم. دورۀ نوابغ فروش، در این زمینه به شما کمک می‌کند.

همه کار‌ها نیاز به یادگیریِ مهارت و تکنیک دارد، فروش هم مستثنا از این قضیه نیست. در دورۀ نوابغ فروش، به‌طور تخصصی به شما تکنیک‌ها و مهارت‌های فروش آموزش داده می‌شود و با پی‌گیری، این مهارت‌ها در شما درونی و ماندگار می‌گردد.

در دورۀ نوابغ فروش، روی باور‌ها و عادات پولی و کاری شما کار می‌شود و به شما کمک می‌شود تا باورها و عادات درست و موفقیت‌آفرین را جایگزین باورها و عادت‌های نامناسب نمایید.

در دورۀ نوابغ فروش یاد می‌گیرید ابتدا وضعیت موجود خود را بشناسید، آن را بپذیرید و سپس برای تغییر آن و پیشرفت مستمر خود، هدف‌گذاری و پی‌گیری کنید.

در دورۀ نوابغ فروش می‌آموزید که چگونه از یک طرف با ترس‌های خود به عنوان فروشنده، و از طرف دیگر با ترس‌های خریدار روبرو شوید؛ و یاد می‌گیرید که چگونه این ترس‌ها را آسان و سریع و خوشایند، برطرف کنید.

در دورۀ نوابغ فروش، ۳ مانع و گلوگاه اصلی در فروش را می‌شناسید و یاد می‌گیرید که چگونه با مهارت و استادی، از این موانع و گلوگاه‌ها عبور کنید.

پرسش و پاسخ

نوابغ فروش یک دورۀ تخصصی و کاملا کاربردی است؛ بنابراین برای کسانی مناسب است که حتما ارتباط مستقیم با فروش داشته باشند و به فروش هم علاقۀ زیادی داشته باشند؛ در واقع، «عاشق فروش» باشند. این دوره بیشتر مناسب مدیران، کارآفرینان، صاحبان کسب‌وکار، فروشندگان و بازاریابانی است که می‌توانند آموزش‌های دوره را بلافاصله در کار خود پیاده و اجرا کنند.

بیش از ۱۵۰۰ تن تاکنون از آموزش‌های نوابغ فروش استفاده کرده‌اند. شما می‌توانید تجربیات برخی از این شرکت‌کنندگان را در همین صفحه مشاهده کنید.

بله؛ و بسته به مورد، از استادان دیگر هم برای اجرای برخی از مواد آموزشی دعوت می‌شود. در کل، بیش از ۹۵ درصد از آموزش‌ها توسط محمود معظمی اجرا می‌شود.

بله، شما می‌توانید از طریق پشتیبان تان با ایشان در ارتباط باشید. محمود معظمی پیام های ارسالی از سوی دانشجویان و دانش‌آموختگان نوابغ فروش را خارج از نوبت پاسخ می‌دهد. ضمنا، در صورت نیاز به مشاورۀ خصوصی نیز، با هماهنگی قبلی، دانشجویان و دانش‌آموختگان دورۀ نوابغ فروش در اولویت خواهند بود.

دورۀ نوابغ فروش حدوداً ۳ ماه به طول می‌انجامد.

موضوعی که فرمودید، دغدغه ما هم هست. همان‌طور که می‌دانید، موفقیت زمانی ارزشمند است که درونی، پایدار و قابل استمرار باشد. به همین دلیل است که دورۀ کامل نوابغ فروش به صورت چهار تور آموزشی طراحی شده است. در دوره اول، تمام آموزش‌های لازم در زمینۀ فروش به شما داده می‌شود و شما می‌توانید مجهز و آماده، به کسب‌وکار خود بازگردید. در عین حال، از آنجا که سه گلوگاه اصلی در فروش وجود دارد که بیش از ۹۵٪ فروشندگان در آنها مشکل دارند، سه تور بعدی نیز برای پرداختن به هر یک از این گلوگاه‌ها طراحی شده و شامل تمرین و آموزش‌های عملی ویژه است. شما می‌توانید یکجا در هر چهار تور ثبت‌نام کنید (که شامل تخفیف ویژه در شهریه خواهد بود)، یا جداگانه در تورهای دلخواه خود ثبت‌نام نمایید. توضیحات بیشتر را پس از پیش‌ثبت‌نام همکاران ما با روی خوش در اختیار شما خواهند گذاشت و به پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد.

با توجه به تجربیات محمود معظمی در راه‌اندازی کسب‌وکارهای موفق در ایران و نیز آمریکا و کانادا، همچنین با توجه به آموزش دیدن مداوم وی، دورۀ نوابغ فروش همپای جدیدترین آموزش‌ها دنیا و در عین حال منطبق با ویژگی‌های بازار و نحوۀ کسب‌وکار در ایران و ۱۰۰ درصد قابل اجرا در ایران است. شاهد این مدعا، موفقیت‌های دانش‌آموختگان دوره‌های قبلی است که در ادامۀ همین صفحه، می‌توانید شاهدمثال موفقیت‌های آنها را ببینید.

رقمی برای شهریۀ دورۀ نوابغ فروش در نظر گرفته شده است که امکان اجرای آموزش‌ها با کیفیت ممتاز وجود داشته باشد. همان‌طور که محمود معظمی تاکید می‌کند: «شما به‌خوبی می‌دانید که، بیشترین هزینۀ هر آموزشی «زمانی» است که صرف آموزش می‌شود و نه‌تنها مبلغ شهریه. زمان، سرمایه‌ای است برگشت‌ناپذیر.» و این نکته‌ای است که محمود معظمی در تمام دوره‌های آموزشی خود به آن توجه دارد. محمود معظمی می‌گوید: «به همین دلیل است که به‌ جای آموزش‌های ارزان اما کم‌کیفیت، تصمیم گرفته‌ایم شرایطی فراهم کنیم تا شما بتوانید از «عمر» گران‌بهای خود بهترین بهره ممکن را بگیرید. به‌ ترتیبی که در پایان دورۀ «نوابغ فروش» شما احساس می‌کنید و می‌بینید که دیگران در مورد شما چگونه با شگفتی صحبت می‌کنند و حتی به شما غبطه می‌خورند. آنها از شما خواهند پرسید که چه کرده‌اید که تا این حد موفق شده‌اید.» برای آگاهی از مبلغ شهریه و نیز شرایط متنوع پرداخت که برای شما در نظر گرفته‌ایم، کافی است فرم پیش‌ثبت‌نام را پر کنید تا در تماس کارشناسان دوره با شما، تمام اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داد شود.

به هر روشی که برای شما راحت‌تر و خوشایندتر است می‌توانید پرسش‌های خود را بپرسید: می‌توانید پرسش‌های خود را اینجا بنویسید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود؛ یا با شماره تلفن‌های دفتر مرکزی: ۰۹۰۲۵۵۵۱۲۵۹ و ۹۱۰۰۹۵۵۶-۰۱۱ تماس بگیرید؛ همکاران ما با گشاده‌رویی آماده‌اند تا به تمام پرسش‌های شما پاسخ دهند.

هنوز مطمئن نیستید؟ لطفاً اطلاعات تان را وارد نمایید تا همکاران مان با شما تماس بگیرند!